Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne
Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne
Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne
Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne

O firmie

O firmie TATRA

praca przy maszynachPrzedsiębiorstwo remontowe TATRA powstało w 1993r. i od tego czasu działa w branży usług antykorozyjnych, alpnistycznych oraz remontowo-budowlanych. Nasi pracownicy posiadają wiedzę oraz duże doświadczenie, nabyte w czasie wykonywania wielu skomplikowanych prac, na różnego rodzaju budowach. W oparciu o to wieloletnie doświadczenie, oraz wypracowane w tym czasie dobre kontakty z technologami materiałowymi z wielu firm, produkujących chemię przemysłową (powłoki, zaprawy itp.), bez obaw przyjmujemy do realizacji, i skutecznie finalizujemy najbardziej skomplikowane zadania.

Zdobyliśmy doświadczenie w pracy w zbiornikach stalowych oraz betonowych. W rurociągach, i na mostach. Na wysokościowych konstrukcjach kratowych oraz kominach przemysłowych. Jako firma zaczynająca działalność, w latach 90-tych ubiegłego wieku, od prac alpinistycznych i prowadzona przez osoby czynnie uprawiające sporty, bazujące na perfekcyjnym używaniu sprzętu asekuracyjnego i do poruszania się na linach, mamy duże doświadczenie w wykonywaniu przedmiotu naszej działalności, z użyciem technik alpinistycznych. Do realizacji wszystkich przyjętych zleceń używamy sprzętu przejezdnego. Roboty, w tym antykorozyjne, wykonujemy na budowach.

Wykonywaliśmy poważne zadania zarówno na jednych z największych budów w Polsce:

 • Stadion Miejski we Wrocławiu
 • Remont Dworca Głównego we Wrocławiu
 • Sky Tower
 • Port Lotniczy we Wrocławiu
 • jak również na budowach średnich i małych w całej Polsce.

Naszym głównym celem jest wykonanie powierzonego zadania w sposób możliwie najmniej uciążliwy dla Zamawiającego. Naszym dodatkowym atutem jest dobry kontakt interpersonalny oraz elastyczność. Wiemy, że budowa, to nie tylko zakres naszych prac ale miejsce styku wielu firm podwykonawczych i że nasz sukces, w dużej mierze zależy od sprawnego funkcjonowania budowy jako całości. Dla tego, rzeczą naturalną dla nas jest, elastyczna i efektywna współpraca z kierownictwem budowy, innymi podwykonawcami, oraz w miarę możliwości wzajemne wspieranie w wykonywaniu naszych robót. Bezwzględny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac.

Oczyszczanie strumieniowo-ścierne, hydrodynamiczne, malowanie natryskiem bezpowietrznym wykonujemy przy użyciu nowoczesnych, bezpiecznych i wydajnych maszyn. Nie tolerujemy pracy z niedostateczną ochroną osobistą i zbiorową.

Nasze atuty

 • Wykonujemy zabezpieczenie antykorozyjnie stali oraz naprawy betonu.
 • Oczyszczamy powierzone konstrukcje metodą strumieniwo-ścierną (piaskowanie). Realizujemy oczyszczanie na sucho przy użyciu różnego rodzaju ścierniw oraz piaskowanie w osłonie wodnej.
 • Wykonujemy czyszczenie hydrodynamiczne przy pomocy maszyn ciśnieniowych, ze ścierniwem do 500bar lub bez do 2500bar.
 • Wykonujemy również czyszczenie powierzchni stalowych i kamiennych przez igłowanie oraz młotkowanie narzędziami pneumatycznymi.
 • Wyżej wymienione technologie wykorzystujemy do postarzania oraz nadawania faktur różnym materiałom.
 • Realizujemy prace wysokościowe oraz usługi alpinistyczne.
 • Pracujemy wyłącznie u klienta.

 

Nasze referencje

REF CUSSONS 2REF MAMUT 2ref ciecieref flameREF TERMEX 2ref ppgref partnerref3ref2ref1ref4ref5refinfrakolrefkaczmarekrefzrireftechno
Siedziba
ul. Akacjowa 24
55-003 Chrząstawa Mała
Zaplecze techniczne
ul. Kwidzyńska 6 E
Wrocław

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.