Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne
Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne
Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne
Tatra - piaskowanie, malowanie, prace alpinistyczne

Jak zatrzymać proces korozji konstrukcji stalowych?

Czy wiesz, że korozja konstrukcji stalowych może prowadzić do osłabienia struktury, zmniejszenia ładowności obiektu, a nawet do katastrofy budowlanej? Dlatego tak ważne jest zastosowanie odpowiednich metod ochrony antykorozyjnej, które zabezpieczą stal przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych i chemicznych.

Czytaj dalej

Jakie elementy można poddać zabezpieczeniu antykorozyjnemu?

Wskutek rozwoju procesów korozyjnych metal i inne materiały ulegają stopniowej degradacji. Z tego też powodu konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Czy jednak wszystkie elementy można ochronić przed korozją? Wyjaśniamy w artykule.

Czytaj dalej

Jak przebiega profesjonalne czyszczenie elewacji?

Z biegiem czasu na powierzchni elewacji osiadają różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wykonane przez fachowców mycie fasad przywraca konstrukcjom piękny wygląd, a ponadto zwiększa też trwałość całego budynku. W artykule wyjaśniamy, jaka jest najskuteczniejsza metoda czyszczenia elewacji.

Czytaj dalej

Usuwanie zabrudzeń atmosferycznych z cegły. O czym pamiętać?

Z biegiem czasu na cegle osiada coraz więcej zanieczyszczeń. Kontakt ze spalinami, sadzą czy kurzem skutkuje powstaniem nieestetycznych nagarów, czyli nalotów atmosferycznych. Wykwity solne czy wapienne, białe lub czarne naloty – jak je usunąć?

Czytaj dalej

Czym jest kategoria środowiska korozyjnego?

W zależności od warunków środowiskowych ryzyko rozwoju korozji może być różne. Co ma wpływ na kategorię korozyjności? Na to pytanie odpowiadamy w artykule.

Czytaj dalej

Jakie są zalety czyszczenia hydrodynamicznego?

Czyszczenie hydrodynamiczne polega na natryskiwaniu mytej powierzchni strumieniem wody pod bardzo wysokim ciśnieniem – od 500 do 3000 bar. Ta nowoczesna technologia jest wykorzystywana do likwidowania zanieczyszczeń na różnego rodzaju powierzchniach. W artykule wyjaśniamy, z czego wynika jej ogromna popularność.

Czytaj dalej

Siedziba
ul. Akacjowa 24
55-003 Chrząstawa Mała
Zaplecze techniczne
ul. Kwidzyńska 6 E
Wrocław

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.